Strona głównaUncategorizedPortal Znany Księgowy - znajdź księgową w swojej miejscowości.

Portal Znany Księgowy – znajdź księgową w swojej miejscowości.

Jesteśmy w stanie pomóc twojej firmie. Zatrudniamy sumiennych księgowych, którzy rozliczą twoją firmę. Zlecając nam obsługę rachunkową swojej firmy zagwarantujesz sobie komfort oraz spokój, oszczędzisz czas marnowany na papierkowe formalności, a przede wszystkim skupisz uwagę na prowadzeniu czy rozwoju własnej działalności. Chcemy by nasi klienci  czuli w nas przyjazną duszę, by druga strona ciągle czuła, że ma lojalnego partnera u swego boku. Jesteśmy niewielką firmą działającą w całej Polsce, przeszło 19 lat w branży. Umożliwiło nam to ugruntowanie swojej pozycji i poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam przedsiębiorcy nie tylko w kraju ale również za granicą.

Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów z branży. Pomagamy w rozwoju innym, ciągle poszerzając swoją wiedzę oraz doświadczenie, co skutkuje wzrostem naszych kompetencji wobec pojawiających się nowych wyzwań. Nasi klienci bardzo chwalą sobie współpracę z nami. Wypowiadają się pozytywnie o współpracy z naszymi pracownikami. Gdyby tak nie było to oczywistym jest, że nie przetrwalibyśmy na rynku księgowości. W czasie pierwszych spotkań z przedsiębiorcami razem określamy potrzeby oraz wymagania, a także zbieramy ważne dla nas informacje. Firma Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu, specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych czy podmiotów ekonomii społecznej w tym spółdzielni socjalnych.

Księgowość w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta.

W naszym biurze księgowym pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Oferujemy reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi. Oferujemy też rozwiązanie bieżących problemów, w tym zasięganie opinii u doradcy podatkowego co nie jest dodatkowo płatne. W ofercie handlowej naszych usług znajdą państwo: sprawdzanie dokumentacji pod kątem formalnym i rachunkowym, księgowanie zdarzeń gospodarczych w pkpir, księgowanie listy płac pracowników i zleceniobiorców, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży , prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, opracowanie deklaracji podatkowych, przygotowanie zeznania rocznego, sporządzenie bilansów, Opracowanie przelewów z opłatami do us, reprezentowanie przedsiębiorcy przed urzędem skarbowym. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Pomożemy rozwinąć tobie skrzydła w biznesie. Nie czekaj. Czas to pieniądz. My pomożemy ci bogacić się, realizować swoje marzenia oraz postanowienia. Dla takich przedsiębiorców jak ty działa nasze biuro księgowe. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl . Chwyć teraz za słuchawkę telefonu i wykręć nasz numer telefonu. Umówimy się na spotkanie najszybciej jak to będzie możliwe w terminie aby odpowiadał on obu stronom. Posiadane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. Pozwala nam to, zaproponować podjęcie współpracy przedsiębiorcom istniejącym na rynku od wielu lat jak i również firmom rozpoczynającym swoją przygodę z wielkim biznesem.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne